Dernege Nasıl Üye Olunur
Yazd⦁ HYPERLINK "https://www.harbiye76.com/nas%C4%B1l-%C3%BCye-olabilirim.html?tmpl=component⦁ &⦁ print=1"⦁ ır
Kıymetli devre arkadaşlarımız,
Zaman zaman bazı arkadaşlarımızdan "Derneğe üye olmak için ne yapmam gerekir.? " şeklinde sorularla karşılaşıyoruz.
1976'lılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu olarak amacımız; tüm devre arkadaşlarımızı Derneğe kaydetmektir.
Zira Derneğimiz 2005 yılında kurulmuş olmasına rağmen;  Üye sayımızın 347 olması, tüm çabalarımıza rağmen  hala daha 30 devre arkadaşımıza hiçbir şekilde ulaşamamış olmamız, onlarla ve/veya aileleri ile ilgilenemediğimiz, onlarla ilgili hiçbir  bilgiye sahip olmamamız ne kadar düşündürücü değil mi.?
İşte bizler de Dernek Yönetimi olarak bu amaç doğrultusunda tüm devre arkadaşlarımızı hiç olmazsa emeklilik günlerimizde birbirimize yakınlaştırmaya çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda ;
-     Birbirimizin iyi gününde ,kötü gününde nasıl arkadaşlarımıza yardımcı olabiliriz.?
-     Birbirimizin derdine ,neşesini nasıl ortak olabiliriz.?
-     Yardıma muhtaç arkadaşlarımıza nasıl yardımcı olabiliriz.? çabası içerisindeyiz. .
Dernek Yönetimi olarak bu amaçları gerçekleştirebilmemiz için öncelikle tüm devre arkadaşlarımızın Derneğe Üye olmaları, iletişim bilgilerimize tam ve sağlıklı bir şekilde sahip olmamız gerekiyor.
Bu kapsamda geçmişte ŞEHİT olan ve/veya VEFAT etmiş arkadaşlarımızın ailelerinin adreslerini ve/veya telefon numaralarını bilen arkadaşlarımız var ise bize bildirirlerse memnun oluruz. Biz Dernek Yönetimi olarak aldığımız kararla onları "ONUR ÜYEMİZ" olarak kabul ettik ve onları DERNEĞİMİZE ÜYE KAYDETTİK.
Derneğe üye olmak için (2553 Sayılı Dernekler Kanununun 63 ve 64 ncü maddeleri gereği)  öncelikle devre arkadaşlarımızın yazılı olarak müracaat etmeleri gerekiyor.
-      Yazılı müracaat için : Dilekçe örneği bu sitede Dosya indir sekmesi altında mevcuttur. Buradan indirip doldurarak gönderebilirsiniz.

   

Joomla Hata Ayıklama Konsolu

Oturum

Profil Bilgisi

Bellek Kullanımı

Veritabanı Sorguları